Ako stretnúť pána pravého?

couple

Erika nikdy nemala šťastie na mužov. Stretávala samých sukničkárov, ktorým išlo vždy iba o jedno. A ona tomu vždy naletela. Niekedy mala aj vážnejší vzťah, alebo si to bola rada myslela, ale vždy nakoniec zistila, že nie je tou jedinou svojho milovaného, a že ich má hneď pár. Nevedela, čo robí zle a prečo priťahuje takéto typy. Až jej raz jedna kamarátka povedal, že je až príliš dobrá a hlavne, nechcela ju uraziť, ale lacná. Že mužom hneď naletí na ich sladké rečičky a skočí s nimi do postele. A dámy, povedzme si to na rovinu. Nikto nechce „levné zboží“.

Erika si zobrala kamarátkine rady k srdcu a rýchlosťou svetla od seba odtiahla tých, ktorým šlo len o to jedno. Po krátkej dobe stretla Romana, ktorý bol od začiatku iný. Erika sa z počiatku veľmi bála, aby zas nedopadla ako x –krát predtým a preto to trvalo veľmi dlho kým sa Romanovi otvorila. Trvalo dva mesiace dvorenia, prechádzok a randíčiek, kým dostal Roman prvú pusu. Ale pre Romana to stálo za to, vedel, že Erika je žena, ktorá ho veľmi zaujala, poznal jej minulosť a povedal si,  že jej dokáže svoju lásku. Vidíte, je lepšie nechať tých mužov trochu si počkať, sú to predsa lovci a veľakrát je práve ten lov, časťou, ktorá ich najviac baví. Nepripravujme ich o ňu.

Dnes sú Erika s Romanom spolu už vyše  8 rokov. Majú spolu dve krásne dcéry. Karin má 8 a Alžbetka 6 rokov. Tento rok sa im narodilo tretie dieťa, tento krát syn Michal.

Erika má už teda iné, krajšie starosti a namiesto chlapov rieši či kupovať „normálne“ alebo eko plienky a či aj pre deti je vhodná prírodná kozmetika Tiande alebo či radšej siahnuť po inej značke.

Všetkým ženám teraz radí, aby si boli vedomé svojej hodnoty, až potom narazíte na niekoho, kto vás skutočne ocení.

5/5 - (1 vote)