Zen difuzér – pod rúškom hmly.

Aromatické difuzéry sa veľmi rýchlo stali populárnym doplnkom nejednej domácnosti, a to predovšetkým vďaka svojmu modernému vzhľadu a príjemnej vôni. Súhra farieb a éterických olejov vytvára v izbe príjemnú atmosféru, ktorú si po práci veľmi rád vychutná každý. Sú jedinečnými spoločníkmi najmä v zimnom období, keď je vzduch v dome veľmi suchý a s ich pomocou vpustíte do priestoru vlhkosť. 

Prečo si kúpiť difuzér?

Aromatické difuzéry sú jednoduchou cestou ako zvlhčiť vzduch a dostať do priestoru izby éterické oleje vhodné na inhaláciu. Okrem iného zabezpečíte priestor obývačky, spálne či detskej izby proti vírusom, baktériám, éterické oleje majú tiež antiseptické účinky a s ich pomocou môžete ľahko bojovať proti tvorbe húb a plesní. Difuzér tiež znižuje množstvo chemikálií a kovov vo vzduchu. Bude vynikajúcim pomocníkom v čase nepríjemnej choroby alebo upchatého nosa. Dôležité je iba zvoliť správny éterický olej.

Nie čokoľvek, ale zen difuzér.

Zen difuzér je špecifický ultrazvukovými vibráciami, ktoré využíva pri výrobe studenej a suchej vodnej hmly. Pomocou tejto hmly sa do priestoru následne rozptyľujú éterické oleje. Tento spôsob je v porovnaní s inými aróma lampami šetrnejší, zachováva kvalitu éterických olejov, a tým pádom je zachovaná aj ich účinnosť v najväčšej možnej miere. Podobne ako iné aromatické difuzéry, aj zen difuzér zvlhčuje vzduch a vďaka svetelnému podsvieteniu vytvára veľmi príjemný priestor vhodný na oddych. Nastaviť si môžete cyklické odparovanie alebo aj odparovanie až dokým sa neminie voda. 

Používanie zen difuzéra.

Vnútornú nádobku je potrebné naplniť vodou alebo môžete zvoliť pravú kvetovú vodu, ak ju máte k dispozícii. Zvoľte éterický olej, ktorý je vám príjemný a na ktorý máte práve chuť. Nakvapkajte do vody 5 až 15 kvapiek. Zvoliť môžete aj zmes éterických olejov, podstatné je, aby ste sa cítili dobre. Zen difuzér uzavrite, môžete ho zapnúť a užívať si príjemné chvíle. Ak si nie ste istí, či postupujete správne, v balení určite nájdete aj návod, ako aromatické difuzéry používať. 

Rate this post