Najlepšie pečiatky od Alamex

Autor: Pečiatky Alamex

Biznis:

Zháňate pečiatky, príslušenstvo k pečiatkam či si neviete dať rady s grafickým návrhom pre vašu budúcu pečiatku? Isto, môžete sa obrátiť na profesionálov, ktorí sa ako profesionáli tvária. Môžete sa vložiť do rúk mladým kreatívcom, ktorí majú v sebe potenciál, avšak nulé skúsenosti. Alebo sa môžete obrátiť na firmu s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá má kvalitné referencie, pracuje nonstop a online, okrem samotných pečiatok vám dokáže pomôcť s akýmkoľvek návrhom. To už znie ako to pravé pre váš biznis.

Ak si neviete rady, ako postupovať pri zhotovení či už grafického návrhu alebo celkovo peciatky, Alamex je presne spoločnosť pre vás. Na ich webovej stránke nájdete všetko, čo by ste mali potrebovať pri vyhotovení pečiatky. Čo je to grafický návrh, ako postupovať pri jeho tvorbe, čo presne by mal obsahovať. Ich krátky manuál vám napovie, čo robiť v prípade, ak ste lekár či živnostník a potrebujete novú pečiatku. Jednoduchým spôsobom môžete poslať svoj návrh v programe, ktorý firma podporuje, alebo vo worde, s ktorým sa grafikom lepšie pracuje. Aby ste však mali kompletný prehľad o tom, čo firma všetko ponúka, na webe sa dozviete aj to, z ktorých častí sa pečiatka skladá a tak sa dá lepšie odkomunikovať to, akú pečiatku vlastne potrebujete a čo jednotlivé časti znamenajú pri rôznych debatách.

Keďže Alamex nemá kamenný obchod, väčšina objednávok sa rieši online. Na jednej strane to znamená o dve cesty menej pre vás, na druhej strane v dobe pokročilých technológií viete vytvoriť perfektný návrh aj z pohodlia domov a potom ho len jednoducho poslať do firmy na vyhotovenie.

Pre všetkých laikov v oblasti, ktorý by chceli vymeniť štočok (gumennú časť pečiatky) ponúka Alamex zaujímavé video, kde presne uvidíte postup aj so sprievodným popisom, ktorý popisuje presne to, čo by ste pri výmene mali robiť. Takže už ani to nebude pre vás záhada a pokojne si štočky môžete vymieňať aj samy, nemusíte zbytočne behať do firiem na výmenu.

V prípade potreby alebo akejkoľvek otázky môžete firmu kontaktovať na telefónnom čísle, emailom a vyžiadať si od nich cenovú ponuku. Ich sortiment je naozaj široký, takže ak si nevyberiete sami, isto vám pomôžu ochotní pracovníci Alamexu. Okrem pečiatok a štočkov, nájdete v ich ponuke aj pečiatkové perá, ekologické pečiatky, rôzne príslušenstvo, dátumovky, plastové statívy, pečiatky do vrecka, podušky. Okrem ekologických pečiatok Alamex ponúka aj špeciálnu edíciu pre ženy. Pečiatky v príjemnej pastelovej modrej a ružovej farbe potešia nejednu podnikateľku a rozžiaria kanceláriu. Ženy by mali podnikať viac a tak prečo ich nepotešiť aj v tomto smere.

Stránka biznisu: http://www.alamex.sk/

Rate this post