Osud spísaný vo hviezdach

Myslím, že už od detstva by ste ma mohli označiť za poverčivejšiu osobu. Všetko okolo tajomna, rôznych povier, veštenia a vyvolávania duchov som mala veľmi rada a fascinovalo ma to. Tak nejako odjakživa som si myslela, že ten náš osud je tak trochu vo hviezdach a tak trochu ho ovplyvňujeme my sami, tým čo robíme a čo si myslíme.

Moja už od detstva veľmi dobrá kamarátka Janka sa už 15 rokov venuje astrológii a výkladom kariet. Ja k nej už 15 rokov chodím a pravidelne si nechávam zostaviť mesačný horoskop. Po dlhoročných skúsenostiach som si stopercentne istá, že to proste musí fungovať.

Niektoré veci sú samozrejme strašne všeobecné a pri troche fantázii ich priradíte k akejkoľvek situácie. Myslím tým výklady ako napríklad – tento mesiac vám hviezdy prajú, všetko vám bude vychádzať. Alebo niečo typu – čaká vás náročnejšie obdobie, nebojte sa však, vďaka tomu sa stanete silnejšou. Pochybovačný človek si povie, že na to nepotrebuje tarotové karty ani špeciálny ezoterický drevený stolík, aby vedel robiť tieto výklady. S tým súhlasím. Ja mám však na mysli veľmi konkrétne výklady, ktoré len tak nenapasujete na všetko, čo sa vám stane.

Raz som v mesačnom horoskope mala veľmi zvláštnu vec. Vraj nakúpim kvalitné cigary. Bolo to prvý krát, čo som o výklade pochybovala a bola som veľmi zvedavá, či karty nezlyhali. Som toitž ako sa zo srandy hovorí tuhý nefajčiar a moja jediná skúsenosť s fajčením dopadla silným astmatickým záchvatom

Verte alebo neverte o dva týždne po Jankinom výklade, som sa stala majiteľkou kvalitných drahých cigár z Brusellu a začala som ich distribuovať po Slovensku. Ako sa to stalo? Prišiel za mnou kamarát podnikateľ s ponukou, ktorá sa neodmieta. Od tej chvíle som o Jankiných veštbách ani na chvíľku nezapochybovala a stala som sa jej najvernejšou klientkou. Karty neklamú.

Rate this post