Aké dámske nohavičky by mali poznať ženy?

Ženské spodné prádlo sa v porovnaní s tým, čo nosili ženy v minulosti výrazne zmenšilo. Spodná bielizeň sa nezmenila len svojou veľkosťou, ale aj štýlom a materiálovým výberom ženského spodného prádla. Dlhšie gate sa nahradili kratšími nohavičkami, ktoré už neskrývajú ženskosť a navyše často pomáhajú aj s neforemným oblečením. Vďaka čomu si v obchodoch môžete vybrať veľa druhov spodného prádla, ktoré sa hodí na rôzne príležitosti a pod rôzne oblečenie.

Bavlnené dámske nohavičky

Dôležitou súčasťou šatníka každej ženy sú bavlnené dámske nohavičky, ktoré je možné nosiť takmer na každú príležitosť a okrem toho sú tiež pohodlné. Dámske nohavičky z bavlny nedráždia pokožku ženy a ani nespôsobujú svrbenie. Bavlnené ženské spodné prádlo má rôzne strihy a farebné kombinácie, je pohodlné a pre ženy zdravé, pritom si stále zachovávajú príťažlivý vzhľad. Pri vyberaní bavlnených dámskych nohavičiek sa pozerajte tiež na štítok, aby ste si boli istí, že naozaj ide o bavlnu.

Sťahovacie prádlo

Sťahovacie ženské spodné prádlo ocenia predovšetkým tie ženy, ktoré chcú zakryť kilá navyše. Ak si budete chcieť obliecť nejaké obtiahnuté nohavice alebo priliehavejšie šaty, ale potrebujete zakryť alebo spevniť určité nedokonalosti svojej postavy, tak by ste rozhodne mali zvoliť sťahovacie dámske nohavičky. Klasické sťahovacie spodné prádlo je vyššie, no napriek tomu je na nosenie pohodlné.

Čipkované dámske nohavičky

Menej ideálne na každodenné nosenie sú pre ženy čipkované dámske nohavičky. Čipka pôsobí nežne a veľmi žensky, ale ak chcete nosiť čipkované nohavičky častejšie, tak by ste si mali vybrať také, ktoré sú čipkou potiahnuté len na určitých častiach spodnej bielizne.    

Tehotenské nohavičky

Rast brucha a zmena váhy spôsobujú to, že budete musieť prispôsobiť aj svoju spodnú bielizeň, ktorú ste zvykli nosiť. Tehotenské nohavičky by ste mali začať nosiť v období, keď sa vám začne už výrazne zväčšovať brucho. Počas tehotenstva sa neodporúča nosenie obyčajných dámskych nohavičiek. Dbajte tiež na vhodný materiál, z ktorého je ženské spodné prádlo vyrobené.

Rate this post